Būreliai

Neli Beliakaitės baleto akademija

 

2 kartus per savaitę auklėtojos veda vaikučius į baleto akademiją pamokoms. baletas – nuostabiai gražus ir sunkus sportas, padedantis mažyliams pažinti ir išmokti valdyti savo kūną. Metų gale Akademija stato spektaklį, kuriam ruošiamasi visus metus. Visi vaikučiai jame dalyvauja ir šoka. Tai būna nuostabaus grožio kūriniai. 2019 metais spaktaklis buvo – Alisa stebuklų šalyje ir vyko Operos ir baleto teatre. Nuostabios akademijos mokytojos mažuosius paruošia spektakliui ir emociškai ir fiziškai. Akademijoje dirba Lietuvos baleto žvaigždės! Būrelis briedžiukų ir pelėdžiukų grupėms.

 

Karate do klubas

 

2 kartus per savaitę vyksta karate užsiėmimai su treneriu Tomu. Gražiu oru sportuojame lauke (stengiamės, kuo daugiau laiko praleisti kiemelyje), o spaudžiant šaltukui ar lijant sportuojame mūsų kaimynų Champion house sporto salėje. Vaikai dayvauja varžybose! Būrelis briedžiukų ir pelėdžiukų
grupėms.

 

Šachmatų mokykla

 

Mokomės pažinti ir pamilti šachmatus. Šachmatai lavina strateginį mastymą, skaitmeninį pasaulio matymą,planavimą, ugdo susikaupimą, dėmesio laikymą, atidumą, atmintį. Šiuolaikiniame, skaitmeniniame pasaulyje šachmatai – būtini. Būrelis briedžiukų ir pelėdžiukų grupėms.

 

Teatriukas

 

Žaidžiame teatrą, pažįstame pasaulį per vaidybą, juoką, pasaką, pasakojimą, judesį. teatro mokytojas ateina ir kaskart sukuria mažą stebuklą. Būrelis mažylių grupei.

 

Robotikos mokykla

 

Šis būrelis lavina visas kompetencijas. Čia vaikai mokosi programuoti, naudotis kompiuterių programine įranga (taip, mokytojai kiekvienam parūpina po kompiuterį), daro eksperimentus, montuoja elektros grandines, susipažįsta su chemija, fizika, mechanika, kompiuterija ir dar daug kuo. Būrelis
briedžiukų ir pelėdžiukų grupėms.

 

Mūsų mylimas miškininkas

 

Nemokamas mūsų darželio būrelis. Miškininkas Raimundas mus vedasi į gamtos pasaulį. su juo pažinome visus aplinkinius medžius, su juo pasisodinome svuosius, su juo leidome ir gėrėme sulą, valgėme ant laužo keptą duoną ir zefyrus, keliavome į apsnigtą mišką, o ko mes dar nedarėme!!! Būrelis briedžiukų ir pelėdžiukų grupėms, tačiau dažnai dalyvauja ir mažyliai. pažinti ir mylėti gamtą juk nebūna per anksti 🙂

 

Gestų kalbos pamokėlės

 

Nemokamas būrelis pelėdžiukų grupei. Vaikai mokosi pažinti, suprasti ir suprasti visus žmones, nepriklausomai, kokia kalba jie kalba. Gestų kalba lavina stambiają ir smukiają motoriką, vaizduotę, išradingumą. o svarbiausia sugriauna mus skiriančias sienas ir padeda draugauti.

 

Anglų kalbos pamokėlės

 

Per anglų kalbos pamokėles mūsų vaikai ŽAIDŽIA! Kalbos mokosi tik žaizdami. Linksma ir mylima mūsų mokytoja dainuoja ir žaidžia drauge. Būrelis pelėdžiukų grupei.

 

Kas antrą savaitę mes važiuojame į ekskursijas. kaskart patiriame ir pažįstame ką nors nauja. 2018-2019 mokslo metais mes lankėmės: Mo muziejuje, Nacionalinėje galerijoje, Nacionaliniame muziejuje, valdovų rūmuose, technikos muziejuje net du kartus, saugaus eismo pamokėlėje policijoje ir dar daug kur! ekskursijos yra nemokamos. Į ekskursija važiuoja briedziukų ir pelėdžiukų grupių vaikai.

Nuo 2019 metų mes žaisime ir futbolą. Futbolo mokykla vaikus vešis į Utenos areną ir ten 2 kartus per savaitę vyks futbolo treniruotės.