Priėmimo tvarka

Pirmiausiai ateikite su mumis susipažinti. Darželį, kiekviena šeima įsivaizduoja skirtingai, jam kelia skirtingus lūkesčius. Prieš apsispręsdami ateikite pas mus – pasikalbėkime, apsižiūrėkite, pažiūrėkite, kaip mes gyvename, kaip mes bendraujame. Juk patikėsite mums savo mažylį – turite būti tikri, kad pasirinkote tai, kas jums ir mažyliui geriausia.

 

Kai apsispręsite rezervuokite vietą arba sutarkite tikslią lankymo datą paskambinę Gabijai telefonu 868461466.

Elektroniu laišku, sms žinute ar bet kokiu kitu Jums priitinu būdu atsiųskite informaciją, reikalingą pirmajai – stojamojo mokesčio sąskaitai išrašyti. Mūsų darželis veikia oficialiai, skrupulingai tvarkoma buhalterija, todėl
mokėjimus priimame tik pavedimu.

 

Perveskite stojamajį mokestį, pagal gautą sąskaitą. Sąskaitoje matysite visą informaciją reikalingą pavedimui atlikti.

 

Pirmąją lankymo dieną pasirašykite sutartį ir sutarties priedus – darželio „Super Briedis” formas. Pasirašant sutartį reikia vaiko gimimo liudijimo kopijos. Taip pat pasirašysime trišalią sutartį su Vilniaus savivaldybe dėl 100 eur kompensavimo.

 

Pirmą lankymo dieną atsineškite pažymą, patvirtinančią, kad vaikas gali lankyti ugdymo įstaigą, bei vaiko ir tėvelių registracijos Vilniaus mieste patvirtinimą.

Jus pasitikusi auklėtoja Jums papasakos, kokių daiktų atsinešti ateinant į darželį kitomis dienomis, kokių duomenų ar papildomų dokumentų gali prireikti. Taip pat auklėtojos jus užregistruos Kindervibe sistemoje, kurioje galėsite matyti, kaip sekasi Jūsų mažyliui, kiek valgo ir ką, kiek miega, kiek būna kiemelyje, taip pat ten rasite daug nuotraukų iš mūsų kasdienybės.

w3 (1)